Gati për të mundur Anglinë/ Specialisti britanik i UEFA: Do të bëj tifo për ShqipërinëPrej pak ditësh në stadiumin Air Albania ka filluar një program intensiv i rikuperimit të fushës për në ndeshjen mes Shqipëruisë dhe Anglisë e planifikuar më 28 mars. Në krye të tij ësht


One comment

  • Can I just say what a relief to uncover a person that actually understands what they’re talking about on the net.
    You definitely realize how to bring an issue to light and make it important.
    A lot more people need to look at this and understand this side
    of your story. I can’t believe you aren’t more popular because you most
    certainly have the gift.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *